Copyright 2018 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code

Rybářský kroužek se schází pravidelně v pátek od 15:00 hod u tělocvičny základní školy v Rožmitále p. Tř..

Kontakt na vedoucí rybářského kroužku: Aleš Haluska tel. 604 894 186 a email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děti, které se pravidelně zúčastňují rybářského kroužku, mají zlevněnou místní povolenku ze 400,-kč na 300,-kč

 

Pro všechny rodiče a rybaříky - rybářského kroužku ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem ! Za týden v sobotu 25. 8. 2018 se zúčastní náš kroužek dětských rybářských závodů v Sedlčanech. Nutno sebou rybářské vybavení. Připomínáme, že nutností je podběrák, vezírek, vyprošťovač háčků! Nezapomeňte také na svačinu a pití. Oblečení dle počasí a pokrývku hlavy. Sraz na odjezd bude v sobotu 25. 8. 2018 v 6 hodin zezadu u tělocvičny ZŠ. Příjezd zpět bude tamtéž cca okolo 17 hodiny, rodiče informujeme formou sms. PROSÍM VŠECHNY, KTEŘÍ S NÁMI POJEDOU AŤ SE ZÁVAZNĚ PŘIHLÁSÍ DO ČTVRTKA 23. 8. 2018 Z DŮVODU ZAJIŠTĚNÍ DOPRAVY! PŘIHLÁŠENÍ FORMOU SMS NA TEL. ČÍSLO Aleš Haluska vedoucí rybářského kroužku - 604 894 186 SE JMÉNEM ZÁVODNÍKA. Na stejném tel. čísle obdržíte odpovědi na jakékoliv případné vaše dotazy. Děkujeme. Petrův zdar.

 

Dětem, už nastaly dlouho očekávané prázdniny a tak má i náš rybářský kroužek ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem, prázdninovou pauzu 🙂 Dětem přejeme mnoho pěkných úlovků a zážitků od vody 🙂 Všem moc děkujeme za podporu 🙂 Těšíme se na Vás opět na naší první schůzce v září, už tradičně v pátek 7. 9. 2018 od 15 hodin sraz u tělocvičny ZŠ J.J.RYBY 🙂 Petrův zdar.

 

 

Tým vedoucích rybářského kroužku ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem, kteří vedou a pomáhají s celoročním chodem našeho kroužku : Aleš Haluska, Veronika Kapounová, Jaroslava Nassová, Eva Hofmanová, Marie Šourková, naši dorostenci Michal Mareš a Tomáš Bláha. Nechybí ani naši velcí podporovatelé mládeže, v celém SÚS, - předseda SÚS Dušan Hýbner a vedoucí odboru mládeže SÚS Jiří Eichler. Petrův zdar.

 

 

Informace pro rodiče

f t g