Copyright 2020 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code

Rybářský kroužek se schází pravidelně v pátek od 15:00 hod u tělocvičny základní školy v Rožmitále p. Tř..

Kontakt na vedoucí rybářského kroužku: Jarka Nassová tel. 704 092 670 a email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děti, které se pravidelně zúčastňují rybářského kroužku, mají zlevněnou místní povolenku ze 400,-kč na 300,-kč

 

Info pro rodiče a naše rybaříky! V neděli 1.3 odjíždíme na RT závody od tělocvičny ZŠ. Sraz V 7.15...odjezd v 7.30. Těšíme se na vás. 🐟🐟❤ Vážení rodiče a malý rybáři. V neděli  1.3 se konají RT závody v Příbrami. Sraz u tělocvičny ZŠ Rožmitál v 7.15 a odjezd v 7.30. Děti ať mají prosím přezůvky a malou svačinu i když občerstvení tam bude jako vždy. Moc se těšíme. Jedná se o přihlášené děti. Petrův zdar. Vedoucí rybářského kroužku Rožmitál pod Třemšínem Jaroslava Nassová.

 

 

6.6 se koná Pohár předsedy SÚS v Bělé pod Bezdězem. Odjezd bude už 5. 6. 2020. S dětmi pojedeme autobusem a budeme tam opět spát... je to skvělé dobrodružství. Prosím rodiče o přihlášení dětí do 15.3 . Je potřeba děti včas nahlásit!!! Dne 6. 6. 2020 se koná v Bělé pod Bezdězem opět  Pohár předsedy  SÚS. Odjezd bude zase den dopředu a to 5. 6. 2020 Odjezd bude autobusem  hromadně a spát budeme zase ve stanech. Potřebovala bych prosím  nutně nejpozději  do 15. 3. 2020 od Vás  potvrdit,  zda vaše  dítě  pojede. Musíme děti  včas  přihlásit. Petrův zdar. Velmi děkuji  vedoucí  rybářského  kroužku Jaroslava  Nassová.

 

 

Tým vedoucích rybářského kroužku ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem, kteří vedou a pomáhají s celoročním chodem našeho kroužku : Aleš Haluska, Veronika Kapounová, Jaroslava Nassová, Eva Hofmanová, Marie Šourková, naši dorostenci Michal Mareš a Tomáš Bláha. Nechybí ani naši velcí podporovatelé mládeže, v celém SÚS, - předseda SÚS Dušan Hýbner a vedoucí odboru mládeže SÚS Jiří Eichler. Petrův zdar.

 

 

f t g