Copyright 2020 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code

Tak jako každý podzim pořádá organizace rybářů ve Společenském centru v Rožmitále v sobotu dne 19.listopadu rybářský ples.Začátek bude tradičně ve 20.hodin,vstupné čítá 100 korun a jako každý rok jej budeme vybírat po celou dobu konání plesu ,tak prosím přijďte včas.Hrát nám budek tanci jako už poněkolikáté hudební skupina Bosáci v horním sálu a dole k poslechu Milda Kalíšek.Společenský oblek je samozřejmostí.
To bude,ale rád bych se vrátil k tomu,co bylo a to je první rybářsko-myslivecká slavnost v areálu Sadonského rybníka-koupaliště, pořádanou městem Rožmitál,firmou Kaiser s.r.o.,rybáři a myslivci.Rád bych poděkoval všem,kteří se na této akci podíleli ,ani nebudu jmenovat,protože bych určitě na někoho zapoměl a to nechci,tak alespoň touto cestou zmínka.I když to byl první ročník,byli jsme překvapeni hojnou účastí lidí z Rožmitálu a okolí,za což jsme samozřejmě rádi,že jste se přišli podívat na výlov ,namáhavou práci rybářů,muziku a další program tohoto sobotního dne,kdy vyšlo i nádherně počasí,což bylo také dobře. Vždyť proto jsme to všichni dělali a sám jsem rád,že jsem se tady probouzím a opět usínám,prožil tu spoustu zim a snad jsme založili tradici,ve které budeme pokračovat.
Dále do Jezu jsme nasadili pstruha ke sportovnímu rybolovu.Nákup těchto ryb byl částečně hrazen z fondu hejtmana,tak uvidíme,jestli i po volbách bude vůle podporovat rybáře i v budoucnu.
V měsíci  říjnu  naše paní účetní  Věra Homulková oslavila sedmdesáté narozeniny,tak přejeme hodně zdraví ,štěstí a pevné nervy s rybářema.
M.Pojer

f t g