Copyright 2024 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code

Vánoční večírek Rybářského Kroužku Rožmitál pod Třemšínem a ocenění nejlepším rybářským kroužkem a vedoucím Středočeského kraje 2017.
V pátek 15.12.2017 uspořádal náš kroužek, již tradiční vánoční večírek pro děti na bowlingu Amerika v Rožmitále. Tento večírek děláme tradičně na ukončení roku. Děti si zahrají bowling na dvou dráhách, rodiče a naši vedoucí přinesou nějaké občerstvení a děti si to pořádně užijí. Zveme mezi nás i rodiče, rybáře, členy výboru naší MO a naše příznivce. Děti občerstveny sladkostmi a pizzami, napojeny limonádami, pak nakonec obdrží krásné dárečky.
Celou naší akci přišli podpořit a dětem předali dárečky naši vzácní hosté - paní ředitelka Základní školy Rožmitál PaedDR.Jana Bacíková, radní Středočeského kraje MVDr.Josef Řihák, místostarosta města Rožmitál p. Tř. a ředitel speciální základní školy Rožmitál Mgr.Pavel Bártl, vedoucí kulturního střediska Rožmitál Mgr.František Žán, starosta městyse Jince Dr.Josef Hála a jinečtí rybáři, předseda Středočeského územního svazu pan Dušan Hýbner, předseda odboru mládeže Středočeského územního svazu pan Jiří Eichler, místostarosta obce Hvožďany Ing.Michal Zdeněk a předseda ČRS MO Rožmitál p.Tř. pan Milan Pojer. Všem velmi děkujeme za účast a podporu. Dárečky pro všechny si připravila i naše Ivanka s maminkou Zuzanou Schwarzovou, za což jim moc děkujeme. Kroužek obdržel i plný koš rybářského vybavení na naší činnost, který dětem věnoval jako osobní dar pan Dušan Hýbner, mnohokrát upřímně děkujeme.
Na závěr večírku přišlo opravdu veliké překvapení pro všechny! Zástupci vedení SÚS vyhlásili náš kroužek, za svoji celoroční velmi aktivní činnost, nejlepším rybářským kroužkem Středočeského kraje za rok 2017 a nejlepšího vedoucího. Již druhý ročník soutěže Nejlepší rybářský kroužek SÚS a jeho vedoucí ocenil odbor mládeže našeho územního svazu. Kritérií bylo několik, důraz byl především kladený na všestrannost kroužku, což znamená, zda děti chodily k vodě i do učebny, účastnily se co nejvíce akcí pro mládež v rámci SÚS, ale i v okolních organizacích i na republikové úrovni. Sledovali jsme celoročně jejich prezentaci v okolí, jak svou činnost ukazují i směrem k rybářské i nerybářské veřejnosti. Všímali jsme si nejen jejich činnosti v terénu či v učebně, ale také v mediích a na sociálních sítích. Rovněž jsme sledovali, jak si počínají vedoucí kroužků, neboť velmi dobře víme, že děti mají v kroužcích různé zájmy – někdo chce pouze chytat, jiný zase závodit, někdo má rád mušku či feeder, jiný zase přívlač či plavanou a na vedoucím je, aby vše rozumně skloubil a připravil program tak, aby zaujal všechny. Při listopadovém hlasování v odboru mládeže SÚS nebylo lehké rozhodování a hlasování o vítězi. Vybrány byly: „Nejlepším rybářským kroužkem Středočeského Územního Svazu-SÚS rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem a jeho vedoucí Aleš Haluska. Kroužek v Rožmitálu je hodně aktivní, Aleš pro děti vymýšlí spoustu akcí a tradičně je hodně aktivní i směrem k sociálním sítím a médiím. Kroužek celý rok navštěvuje různé závody v rámci kraje, jezdí na výlety a exkurze a i na krásnou víkendovou táborovou akci na závěr školního roku. Proto volba padla na Rožmitálské a děti z kroužku obdržely šek na 10 000 korun, který bude proplacený na jakoukoliv volnočasovou aktivitu kroužku dle vlastního výběru“, uvedl vedoucí oboru mládeže SÚS pan Jiří Eichler.
Rádi bychom tímto poděkovali našim sponzorům a podporujícím, kteří přispěli na dárky pro děti z našeho rybářského kroužku: Město Rožmitál, SÚS, Rybářství Lnáře, MO Rožmitál, STAVOS-Vondra, Tým SKALICE, Bistro Florenc, Textil-Skotnicová, Květinářství-Růženka, Rybářské potřeby-Burián, Květinářství-náměstí, Remonta, Drogerie-Pazderníková, Lékárna-Tomková, Tip Sport, Krmiva rožmitálské Benátky-Němec, Svět Krmiv-Jiřinka Benadiková, Dušan Hýbner, Tomáš Rynekr, rybáři-BOGMOR, Ing.Michal Zdeněk + rodina Karlíkova, Mokrý Banditi, Zuzana a Ivanka Schwarzovi, František a Zdeňka Fraňkovi, Milan Fous-vyrábíme reklamu.cz.
Rád bych zde rovněž poděkoval za celoroční pomoc při vedení rybářského kroužku mým kolegům a kolegyním: Veronice Kapounové, Jaroslavě a Julovi Nassovi, Evě Hofmanové, Marušce a Rudovi Šourkovi, Michalovi Marešovi a Tomáši Bláhovi, protože dnes už 32 dětí mít na starost je rozhodně na pováženou.
Petrův zdar.
S úctou vedoucí rybářského kroužku Rožmitál pod Třemšínem Aleš Haluska.

Fotografie k nahlédnutí:

http://rybarirozmital.cz/index.php/fotogalerie/rybasky-krouzek/rok-2017/vanoni-veirek-2017

 

f t g