Copyright 2022 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code

V sobotu 10. března zveme všechny členy MO ČRS Rožmitál p. Tř. od devíti hodin do Společenského centra Rožmitál, kde se bude konat výroční členská schůze rybářů. Opět nastaly nové okolnosti ohledně rybolovu, které probereme, budeme informovat členy, jak jsme hospodařili a další novinky ze života rybářského i všedních dní. Jedná se především o přátelské posezení v době relativně rybářsky klidném, tudíž snad přijde co nejvíce našich členů. Abychom se všichni bez problémů vešli, tak poprvé nebudeme  v sále malém, ale tentokráte v horním velkém. Průběh bude podobný jako všechny léta a předpokládaný konec oficiální části plánujeme lehce po jedenácté, posléze bude následovat volná zábava.
Protože nepíši do TL každý měsíc, rád bych se ještě vrátil k jedné příjemné události. Nejedná se o tak velikou událost, jakou byla jízda Ester na olympijských hrách, ale pro rožmitálské rybáře to mělo podobnou váhu a to jest, že náš rybářský kroužek vyhrál v rámci Sředočeského územního svazu ČRS ocenění jako nejlepší kroužek kraje. Určitě poděkování zaslouží vedoucí kroužku Aleš Haluska, který byl současně oceněn jako Nejlepší vedoucí rybářského kroužku v kraji. Poděkování zaslouží i všichni, kteří Alešovi s kroužkem pomáhají. Je to ocenění mezi sto čtyřmi organizacemi kraje, což už se nemusí tento úspěch dlouho opakovat, ale věříme, že to Aleše a spol povzbudí v další náročné práci s rybářskou mládeží.
Protože TL vycházejí na značné části okresu, proto na uskutečnění našich plánů oslovujeme majitele, kteří by měli v plánu prodat cca 3 hektary využití orná půda nebo trvalý travní porost za tržní normální cenu, nechť se prosím ozvou na tel. 777632183. Děkujeme.
Milan Pojer
předseda MO ČRS Rožmitál 

f t g