Copyright 2019 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code

Vážení rodiče, vážení naši rybaříci,

ukončili jsme letní sezonu, kdy jsme chodili s kroužkem rybařit ven na rybníček. Nastává nám sezona zimní, kdy se i nadále budeme pravidelně scházet každý pátek u tělocvičny ZŠ od 15 do 17 hodin. Hodinu budeme využívat tělocvičnu pro trénování nahazování na terče a různým hrám. Následující hodina nás bude čekat v učebně ZŠ, kde budeme trénovat navazování, poznávání ryb, rostlin a živočichů, pracovat v pracovních sešitech SÚS, učit se rybářskému řádu, hrát naši hru „riskuj“ a další.

Vzhledem k tomu, že náš kroužek navštěvuje asi 40 dětí a některým termíny kroužků kolidují časově s jinými kroužky, bereme na vědomí, že některé děti nejsou schopny navštěvovat náš kroužek pravidelně. Budeme však rádi, pokud budou hojně navštěvovat naše akce pro děti, které pro ně připravujeme. Snažíme se dětem rybářský kroužek udělat pestrý, aby děti bavil a chodily do něj rády. Jsou pro ně připraveny spousty krásných a zajímavých akcí, exkurzí, přednášek, vánoční večírek a podobně. Na těchto akcích děti obdrží i dárky.

První akcí bude na rybářském kroužku v pátek 2. listopadu od 15 do 17 hodin zajímavá přednáška s různými ukázkami profesionálů kaprařů týmu Carp team Žebrákov, kteří náš kroužek podporují. Přednášku mohou navštívit i rodiče, pokud budou mít zájem.

Druhou plánovanou akcí bude v pátek 9. listopadu od 15 do cca 17 hodin exkurze do obory Hedvika v Hutích pod Třemšínem pana Kaisera, který náš kroužek podporuje. Zde děti uvidí naživo krmení lesní zvěře - jelenů, laní, muflonů, s odbornou přednáškou zkušeného lesníka pana Miloslava Marouška. Na závěr exkurze proběhne opékání buřtíků. Samozřejmě zveme i rodiče, kteří mají zájem s námi vyrazit, a naopak budeme rádi za pomoc převozu dětí do obory.

Třetí akcí v pátek 30. listopadu od 15 do 17 hodin, bude exkurze na sádky v Rožmitále pod Třemšínem, firmy Rybářství Lnáře, která je naším dalším podporovatelem. Zde si ukážeme sádkování ryb, ryby samotné, rybářské náčiní a také kuchání kapra. Rovněž na tuto exkurzi zveme rodiče, kteří mají zájem se podívat.

Upozorňujeme, že v pátek 7. prosince odpadá rybářský kroužek z důvodu vánočních trhů a rozsvícení stromu ve škole. Děkujeme za pochopení.

Čtvrtou a poslední akcí v tomto roce a zároveň ukončení rybářského kroužku v letošním roce bude v pátek 14. prosince Vánoční večírek na bowlingu Amerika od 15 do cca 17:30 hodin. Děti si zahrají bowling na dvou dráhách a k tomu budou mít občerstvení a dárky, které jim předají naši hosté. I zde rádi přivítáme rodiče, naše sponzory, podporovatele, fanoušky, členy ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem, kteří se přijdou mezi nás podívat.

Na jakékoliv další nebo související dotazy Vám rád odpovím na mém tel. čísle: Aleš Haluska 604 894 186.

Prvním rybářským kroužkem začneme další sezonu v pátek 11. ledna 2019 od 15 hodin, sraz u tělocvičny ZŠ.

 

Petrův zdar.

Za tým vedoucích rybářského kroužku ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem Aleš Haluska, Jaroslava Nassová, Eva Hofmanová, Veronika Kapounová, Marie Šourková, Julius Nass, Tomáš Bláha, Michal Mareš.

f t g