Copyright 2019 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code

Vážení rodiče a naši rybaříci z rybářského kroužku ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem. Do konce roku nám chybí tři schůzky! Proto Vám připomínáme: Schůzka tento pátek 23. 11. 2018 od 15 hodin ve škole. Následuje v pátek 30. listopadu od 15 do 17 hodin, bude exkurze na sádky v Rožmitále pod Třemšínem, firmy Rybářství Lnáře, která je naším dalším podporovatelem. Zde si ukážeme sádkování ryb, ryby samotné, rybářské náčiní a také kuchání kapra. Rovněž na tuto exkurzi zveme rodiče, kteří mají zájem se podívat.

Upozorňujeme, že v pátek 7. prosince odpadá rybářský kroužek z důvodu vánočních trhů a rozsvícení stromu ve škole. Děkujeme za pochopení.

Poslední akcí v tomto roce a zároveň ukončení rybářského kroužku v letošním roce bude v pátek 14. prosince Vánoční večírek na bowlingu Amerika od 15 do cca 17:30 hodin. Děti si zahrají bowling na dvou dráhách a k tomu budou mít občerstvení a dárky, které jim předají naši hosté. I zde rádi přivítáme rodiče, naše sponzory, podporovatele, fanoušky, členy ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem, kteří se přijdou mezi nás podívat.

Na jakékoliv další nebo související dotazy Vám rád odpovím na mém tel. čísle: Aleš Haluska 604 894 186.

Prvním rybářským kroužkem začneme další sezonu v pátek 11. ledna 2019 od 15 hodin, sraz u tělocvičny ZŠ.

Petrův zdar.

Za tým vedoucích rybářského kroužku ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem Aleš Haluska, Jaroslava Nassová, Eva Hofmanová, Veronika Kapounová, Marie Šourková, Julius Nass, Tomáš Bláha, Michal Mareš.

f t g