Copyright 2019 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code
Další rozhovor a video z cyklu představování vedoucích mládeže pro stránku "Jen pro srdcaře" tentokrát s Jaroslavou Nassovou z týmu vedoucích rybářského kroužku Rožmitál pod Třemšínem. Petrův zdar.                                                                     1.od kolika let rybaříš? Začala jsem až ve 40 letech, do té doby jsem rybaření opravdu nenáviděla.Vždy jsem říkala, ze bych nikdy nebyla rybářkou, protože to je hrozná nuda a nechápala jsem jak někdo může dlouhé hodiny sedět u vody i za cenu, že nic nechytí.
 
2.kdo tě k rybaření přivedl?K rybaření mě přivedl můj syn Adam a rybářský kroužek MO Rožmital pod Třemšínem.Práce s dětmi a rybařina mě hrozně chytlo.Sice rybařím jen 2 roky, ale je to pro mě srdeční záležitost.
 
3.Jak jsi se dostala k rybarskemu krouzku?Vlastně úplně náhodou..byla jsem jen máma , které do kroužku chodí její synové. Když z kroužku pro časovou vytíženost odešel jeden z vedoucích nabídli jsme pomoc my obyčejné mámy.Jsem jedna ze 4 žen v kroužku.Každá máme něco čím kroužku pomáháme a musím uznat, že i.ostatní ženy v kroužku jsou opravdu skvěle.
 
4.jake mas rybarske prani?
Moc si přeji aby z těch našich malých rybářů vyrostli srdcaři, které jsme něco naučili a zůstalo to v nich.Vše to dobré.Aby všichni rybáři dělali rybaření srdcem, citem k přírodě a rybám. Není přece nic krásnějšího než sedět u vody, kde je čisto a chytit nádhernou rybu, kterou s láskou vrátíme zpět do vody. Přeji si,aby se rybáři k sobě chovali s úctou a dali do toho srdce.
 
5.co by si vzkazala ostatnim rybarum? Krásné úlovky, aby rybařina pro ně i nadále znamenala to co do teď. Aby společný koníček nás rybáře spojil a dokázali jsme se vzdy postavit za správnou věc.Co víc dodat než Petrův zdar
 
Děkujeme za odpovědi a přejeme mnoho a mnoho krásných zážitků od vody s rodinou, přáteli, i dětmi z kroužku.😍   https://www.facebook.com/jan.hric.7/videos/10211358262427083/?t=1
f t g