Copyright 2019 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code

INFORMACE: Rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem v pátek 1. 2. 2019 ODPADÁ !!! Z důvodu pololetních prázdnin. Děkujeme za pochopení. Vážení rybaříci, vážení rodiče. 
Rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem připravil v zimním období zpestření pro svou rybářskou mládež. 
V neděli 17. 2. 2019 proběhnou v Zaječově rybářské halové závody v RT – rybolovné technice (házení na terče). Rádi bychom se s dětmi zúčastnili. Ceny jsou připraveny pro všechny. Závody jsou určeny i pro začátečníky. Děti si tak zkusí závodit v hodu prutem na přesnost (terč), což je skvělou motivací a přípravou samotné praxe, kterou zužitkují na rybách, také zde budou mít možnost potkat rybářské kamarády a vidět ukázku závodníků. S dětmi samozřejmě pojedou dospělí vedoucí rybářského kroužku Rožmitál p. Tř. Odjezd by byl společný, jako vždy dodávkou a osobními vozy, podle počtu účastníků, v neděli 17 .2. 2019 v 7 hod. od tělocvičny ZŠ a příjezd rovněž tam cca v 14 – 15 hod. Sebou přezůvky do tělocvičny, svačinu, pití, (pokud je možno rybářské oblečení).
PROSÍME ZÁJEMCE PŘIHLÁSIT FORMOU SMSKY NA TEL.: 604 894 186 - „PŘIHLAŠUJI JMÉNO A PŘÍJMENÍ, DATUM NAROZENÍ, NA ZÁVODY RT“. ZÁVAZNĚ PŘIHLÁSIT A ZASLAT SMS DO 8. 2. 2019 !!! Děkujeme.
Na jakékoliv případné dotazy Vám rád odpovím na tel. Čísle Aleš Haluska 604 894 186.
Veškeré informace a fotogalerii z našich akcí naleznete na www.rybarirozmital.cz a nebo na Facebooku – Rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem.
Petrův zdar. 
S pozdravem za tým vedoucích rybářského kroužku Rožmitál p. Tř. Aleš Haluska.

f t g