Copyright 2019 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code

V Rožmitále pod Třemšínem to poslední dubnový víkend žilo rybáři! Bohužel letos nám počasí vůbec nepřálo, ale i přesto Český rybářský svaz místní organizace Rožmitál p. Tř. Pořádala, v sobotu 27. 4. 2019, rybářské závody pro dospělé. Na svém sportovním revíru - rybníku Jezu. Každý rybář si vylosoval dvě čísla, pro první a druhé kolo. Startovací výstřel zazněl v 7 hodin ráno a všech 40 závodníků se pustilo do boje. Chytalo se na dva poločasy, s hodinovou přestávkou na občerstvení a přesunem na startovací místa. Po celou dobu závodů bylo zajištěno občerstvení, na hrázi rybníka, i pro veřejnost, která přišla naše rybáře podpořit. Po poledni proběhlo vyhodnocení a vyhlášení výsledků, v kategorii dospělých: 
1. místo Jiří Skotnica
2. místo Julius Nass 
3. místo Milan Poje ml. 
4. místo Vladimír Tůma
Za účast byly vyhodnoceny i kategorie ženy, z řad závodníků kterou vyhrála Marie Šourková a největší chycený úlovek úhoř 84 cm, kterého ulovil Petr Toman. Po vyhlášení výsledků následovala rybářská zábava do večerních hodin, při které nás doprovázel muzikou známý kapelník Miloš Kalíšek, ze Lnář. Následující nedělní ráno 28. 4. 2019 už patřilo naší rybářské mládeži. Děti, kterých se sešlo 50. Každý závodník dostal krmení, svačinu a pití, vylosovaly si čísla a my jsme odpálili zahajovací výstřel, který zazněl rovněž v 7 hodin. Naše pozvání na závody, už tradičně, přijaly děti z rybářského kroužku MO Blatná, MO Březnice, MO Příbram, se kterými už delší dobu spolupracujeme. Chytalo se rovněž na dva poločasy, s hodinovou přestávkou na občerstvení, kde na děti čekaly grilované buřtíky s limčou a jako sladká tečka bábovka, kterou pro děti upekla naše Jarka Nassová, tímto jí velmi děkujeme. Děti si zachytaly a užily vše naplno. Každý dětský závodník, kterému se dařilo, si mohl odnést jednu ulovenou mírovou rybu, jako dárek od naší organizace, což děti také potěšilo. V poledne proběhlo vyhodnocení s vyhlášením dětských rybářských závodů: 
1. místo Filip Svitek
2. místo Barbora Svitková 
3. místo Michal Čížek
4. místo Aleš Procházka
Vyhodnocen byl také největší úlovek závodů. Ceny byly připraveny pro všechny závodníky, i pro ty, kterým se zrovna nedařilo. Velmi hodnotné ceny dětem předávali naši hosté starosta města Rožmitál Ing. Josef Vondrášek a vedoucí odboru mládeže SÚS Jiří Eichler. Sponzoři této akce:

Český rybářský svaz Místní organizace Rožmitál pod Třemšínem, Rybářství Lnáře, s.r.o., STAVEL Příbram - Lukáš Vondra, Kominictví Jindřich Šafář, Pohostinství Bohumil Tomek, Město Rožmitál podTřemšínem, Kolektiv Technických služeb města Rožmitál pod Třemšínem, rybářství U PLAVALA, ZR MOTO, ČRS Středočeský územní svaz – odbor mládeže, Josef Málek – Sedlice Carp tým Žebrakov, Rudolf a Marie Šourkovi, Bláhová Renata, Roman Veselý – kompresory, Mokrý banditi, Petr Toman, Milan Braun, Svět krmiv – Jiřina Benadiková, Kaiser s.ro. – Josef Kaiser, Truhlářství – Petr Kaiser, Dřevoprofit – Jaroslav Kaiser, Rodina Nassova, Sitex PB, PAPKA Věšín, Jaroslav Pečený Hoděmyšl, Oknoplastik, BOGMOR Marek Trefný, Chyť a pusť Plzeň, MMFISH.cz – rybářské potřeby.

Sponzoři jsou uvedeni na dětské i dospělé závody dohromady, tímto jim děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na další zdařilou akci!!!

Vedoucí mládeže ČRS MO Rožmitál p. Tř. – Aleš Haluska a Jaroslava Nassová.

 

http://rybarirozmital.cz/index.php/fotogalerie/zavody/14-ronik

 https://pribramsky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-mali-rybari-si-zavody-uzili-bez-ohledu-na-chladne-pocasi-20190429.html

 https://www.crs-sus.cz/rybarske-zavody-v-rozmitale-pod-tremsinem/

 

f t g