Copyright 2019 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code

Rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem se účastnil krajského tábora s 10 rybyříky a 3 vedoucími. V sobotu (27. 7.) se konal již tradiční tábor Středočeského územního svazu – Tábor s vodníkem. Do penzionu Ludmila v Roztokách u Křivoklátu se sjelo 39 dětí z MO Beroun, Sedlčany, Čelákovice, Kladno, Křivoklát, Rožmitál pod Třemšínem, Unhošť, Plaňany, Březnice, Mnichovo Hradiště, Příbram, ale i z Prahy.

Na děti čekali vedoucí ze čtyř MO – Jiří Eichler (Čelákovice), Eva Hofmanová a Aleš Haluska (Rožmitál p. Tř.), Jakub Jonáš (Beroun) a Dušan Hýbner (Bělá pod Bezdězem). Další vedoucí Vašek Růžička se přijel podívat pouze na zahájení tábora, neboť úraz nohy mu letos účast na táboře neumožnil. Zdravotnicí je Jaroslava Nassová (Rožmitál p. Tř.).

Do tábora se začala dítka s rodiči sjíždět od 12 hodin a poslední dorazilo kolem druhé. Po ubytování a zabydlení byl sraz v jídelně. Táborníci se seznámili s chodem tábora, byl schválený jeho plán, co, který den bude za program, a řád tábora, který si děti vytvořily samy.

Děti byly rozděleny do pěti skupin, každou má na starost vždy jeden vedoucí: 1. skupina Čubičky – Eva, 2. skupina Candáti – Dušan, 3. skupina Kapříci – Aleš, 4. skupina Parmáci – Jirka a 5. skupina Okounci – Kuba.

Na každé ráno jsou pro táborníky připraveny soutěže v RT, skákaní v pytli na čas, hod předmětem na cíl, poznávačku ryb, závod s pinpongovým míčkem na čas, dále pak rybolov a koupání.

Všichni obdrželi vodnická táborová trička SÚS a kšiltovky, kluci v khaki barvě, děvčata tradičně v červené barvě, které dětem daroval Jožka Petráš, kamarád a podporovatel mládeže, baťůžky od SÚS a MO Křivoklát nám poskytla vícezarybnění a vysekala a upravila břehy, za což děkujeme.

Již první večer a nedělní den nám svazová Berounka vydala několik svých pokladů v podobě ostroretek, podouství, hrouzků, línů, tlouštů, kapříků, a dokonce i dvě malé parmy. Ulovilo se ale i několik sumců obecných a karasů stříbřitých. Děkujeme městu Rožmitál p. Tř. a panu starostovi Ing. Josefu Vondráškovi za zajištění dopravy dětí a Milanu Fousovi - graphicwork za půjčení přívěsu na převoz věcí. Díky všem rodičům za dárky a finanční příspěvky. Petrův zdar. Vedoucí rybářského kroužku Rožmitál pod Třemšínem Aleš Haluska

https://www.zpravypribram.cz/fotogalerie-tabor-s-vodnikem/ 

https://www.crs-sus.cz/tabor-s-vodnikem-2019-je-jiz-minulosti/ 

https://pribramsky.denik.cz/zpravy_region/vodnicky-tabor-se-konal-pod-hradem-krivoklat-20190808.html

f t g