Copyright 2020 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code
Ohlédnutí za Slavnostmi
Začátkem října proběhly Rybářsko-myslivecké slavnosti v krásném areálu Sadoňského rybníka za hojné účasti široké veřejnosti,bohužel nám nepřálo počasí ,kdy byla značná zima.Rybám při výlovu takovéto chladné počasí přálo a výlov proběhl bez ztrát na uhynulých rybách ,za což všichni lovící zaslouží pochvalu ,horší to měli všichni ve stáncích s obsluhou a při doprovodných akcích Slavností,kdy studený vítr prověřil odolnost všech organizátorů,za což jim také zcela jistě patří velký dík.Salát paní Pazderníkové překonává vyhlášenost hranice okresu.Tak snad příští rok nám bude přát počasí více.
 
Rybářský ples
V sobotu 23. listopadu od 20. hodin pořádají rybáři v sále Společenského centra Rybářský ples.Předprodej vstupenek bude probíhat od 11.listopadu v prodejně Svět krmiv v Jungmannově ulici .Hrát bude nahoře  skupina Sekvence  a v dolním sále Milda Kalíšek.Vstupné stojí 120kč. Jinak je vše při starém,tak se přijďte pobavit s Rožmitálskými rybáři.
 
Upozornění
Protože bylo odchyceno několik cizích státních příslušníků při pytlačení na našich chovných rybnících, žádáme tímto všechny zdejší zaměstnavatele těchto cizinců, aby jim vysvětlili, že se nemohou chovat jako kdesi na dalekém východ, kde je všechno nikoho, nebo někde v džungli. Rozšířili jsme členy rybářské stráže,takže ochrana rybníků bude ještě větší i před těmito nenechavci a bude postupováno nekompromisně .
 
Gratulace
Minulý měsíc jsem zapomněl za rybáře pogratulovat veřejně našemu hospodáři Pavlu Zemkovi a jeho přítelkyni Jiřince k narození syna Jíříka a k tomu samému i manželům Lence a Jirkovi Skotnicovým k narození taktéž syna Ondřeje. Přejeme oběma mnoho sil do života a snad je rybařina bude také bavit.
M.Pojer  
f t g