Copyright 2022 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code

Protože podzim nastupuje v celé své kráse se vším všudy tak k němu patří i výlovy rybníků s vůní syrového bahna a ryb.I naše rybářská organizace má v plánu  vylovit rybníky na kterých hospodaříme. Začneme výlovem Sadoňského rybníka(Koupališťě)  v sobotu 1.října v rámci slavností pořádaných naší organizací společně s firmou Kaiser s.r.o,Městem Rožmitál a  Mysliveckým sdružením Rožmitál .Samotný výlov bude probíhat od 10.hodin do cca13.hod,během celé akce bude hrát Toulavá kapela,připravíme nějaké rybí a zvěřinové dobroty a ostatní občerstvení,bude probíhat prodej živých ryb za zvýhodněné ceny,proběhne ukázka výcviku loveckých psů,sokolník ukáže nějaké dravce ,proběhne pasování na rybáře a uvidíme, co ještě vymyslíme. Další sobotu 8.10 proběhne výlov rybníka   Vidimák v Podhoře od cca 9 hod.do 10.30hod.taktéž s drobným prodejem ryb.Týden nato budeme lovit násadu pro hlavní rybníky.Přijďte se podívat na ryby,na těžkou fyzickou  práci rybářů,která se po desetiletí moc nemění,nebo jen pohovořit se známými na hráz rybníka.
Již delší dobu jsem do TL nepsal,tak se vrátím ve stručnosti některým akcím. Nakonci školního roku jsme pořádali akce především pro děti,ať je to rybářský tábor,nebo akce podporovaná Středočeským územním svazem "Ve vodách nežijí jen vodníci.Taktéž jsme se zúčastnili fotbalového turnaje Oknoplastik kap,kde naše družstvo vyhrálo pohár skoro stejně velký jako reprezentace Portugalska na ME ve Francii. Děkujeme za pozvání. Já jsem se bohužel nezúčastnil ,protože jsem se plavil po Vltavě s vodáckou partou Vendy Paterové.Dále rybáři navštívili rybářské město Třeboň a tamní rybářské slavnosti .
To bylo,a teď co bude dále kromě výlovů.Byla vyřízena dotace z fondu hejtmana kraje na zarybnění  rybníka Jez pstruhem duhovým,které proběhne v polovině  října a věříme,že budeme lovit až do zámrazu. Nadále platí ,že si lze ponechat dva kusy pstruha.Také upozorňujeme všechny na pořádek kolem vody a prosíme,aby lidé neházeli do vody všelijaké odpadky.
Jako organizace jsme se připojili k petici starosty města Orlík nad Vltavou "Vraťte nám bezpečnou Vltavu",kterou spustila bohužel tragická událost na přehradě,kdy na vodě je to opravdu někdy o život ,co se tam děje.
Dále nás čeká rybářský ples s překvapením,ale o tom až příšťě.

Petrův zdar.
Milan Pojer
předseda ČRS MO Rožmitál

f t g