Copyright 2024 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code
Poděkování rybářů
Touto cestou jsem chtěl jménem Českého rybářského svazu místní organizace Rožmitál poděkovat všem voličům do zastupitelstva města, že při komunálních volbách věnovali svůj hlas Rybářům a tím ocenili jejich dlouholetou práci pro občany města a spádových obcí při různých akcích pořádaných námi pro širokou veřejnost a zavazuje nás to i do příštích dnů celého volebního období. Ještě jednou děkujeme.
Taktéž jsme chtěli poděkovat všem, kteří se účastnili rybářsko-mysliveckých slavností pořádaných v areálu Sadoňského rybníka na konci září a přispěli svou účastí na pěkné atmosféře této akce. Věřím, že si zde každý našel to své, ať to bylo jídlo, muzika , výlov ,něco pro děti, či něco jiného a tato slavnost bude probíhat i v létech příštích.
 
 
Nasazení pstruha
Tak jako v minulých létech nasadíme do rybníka Jez začátkem listopadu pstruhy na zpestření místního rybolovu ,kdy už se ochladí voda a je pro nás snazší převoz už tak choulostivých ryb z velké dálky , kdy s Alešem Haluskou jedeme až za Klatovy a převoz s rybami trvá téměř dvě hodiny plus cesta tam a nakládka ryb. Vždycky trnu hrůzou ,aby se něco cestou zpět nepřihodilo. Nasazení pstruha ,ale i jiných ryb nechceme tajit, aby všichni členové o tom věděli a je na nich, jestli na ryby půjdou nebo ne.
 
Rybářský ples
V sobotu 12.listopadu bude naše organizace pořádat  po dlouhé odmlce způsobené zastavením světa v sále společenského centra od dvaceti hodin rybářský ples. Hrát nám bude skupina Sekvence, věřím, že dáme dohromady i nějakou slušnou rybí a ostatní tombolu. Cena vstupného bude 150,- kč, předprodej vstupenek bude probíhat od pátku 4. listopadu v obchodě Svět krmiv slečny Jiřinky, případný prodej vstupenek na místě v den konání plesu je také možný, tak již jen dobrou náladu s sebou.
 
M.Pojer
předseda MO ČRS Rožmitál
f t g