Copyright 2024 - PT Computers s.r.o.
ukbinaryoptions.netFinpari Promo Code
Vrácení a výdej povolenek
Soboty 14. a 21.ledna proběhne v restauraci U koupaliště-bývalá U Blažka od desíti do třinácti hodin výdej povolenek k lovu ryb. I když rybářský řád říká, že povolenku je nutno vrátit do patnácti dnů po skončení platnosti, lze ji vrátit řádně vyplněnou i druhý vydávací termín, jen my budeme mít kratší termín na zpracování úlovků rybářů. Cena členského příspěvku , krajské i celosvazové povolenky se oproti minulému roku mírně zvýšila, cena místní povolenky zůstala stejná jako loni. Do 14. ledna bude na revíru místního významu hájení ryb, to znamená úplný zákaz rybolovu, od 14. ledna do konce března lze na RMV s místní povolenkou lovit, v dubnu proběhne nasazení kaprem a hájení a opět začneme lovit od prvního května, kdy už snad bude trochu teplo .
 
Nasazení  Jezu
V listopadu proběhlo nasazení RMV Jez. Tentokráte to nebyl pstruh, jako jiné roky, ale ryba hodně podobná. Bohužel tam, kde jsme pstruha vždycky kupovali, tak během letních veder uhynul, tudíž nebyl k dostání. Jez v tuhých prosincových mrazech zamrzl, tak rybolov bude probíhat příští rok.
 
Přání
Přejeme všem našim členům mnoho krásných zážitků u vody ,všem hodně zdraví ,štěstí a  spokojenosti v roce 2023 .Jen kdyby to tak neletělo.
M.Pojer
Rybáři Rožmitál
f t g